Zebranie wiejskie 20.09.2017

ZWOŁUJE

ZEBRANIE WIEJSKIE

PORZĄDEK ZEBRANIA:

1. Przeprowadzenie konsultacji z mieszkańcami celem określenia stanowiska w sprawie projektowanych zmian w statucie sołectwa.
  2. Rozdysponowanie środków funduszu sołeckiego na 2018r (51.832zł.) – zgłoszenia propozycji przedsięwzięć, dyskusja, podjęcie uchwały.
  3. Sprawy bieżące

Zebranie Wiejskie będzie ważne, gdy weźmie w nim udział co najmniej 1/10 mieszkańców Sołectwa uprawnionych do głosowania według stanu stałego rejestru wyborców dla sołectwa na dzień zebrania.

Jeżeli w wyznaczonym terminie nie stawi się na Zebraniu Wiejskim wymagana dla jego ważności większość, po upływie 15 minut odbędzie się Zebranie Wiejskie w drugim terminie, którego ważność nie będzie zależna od ilości zebranych.

WÓJT                                                       SOŁTYS

/-/ Jerzy Włudzik                                      /-/ Andrzej Śliwiński