Kosakowskie Disco Granie w ramach Dni Gminy Kosakowo 2018

3 Sie

Wójt Gminy Kosakowo oraz Kosakowskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają 18 sierpnia od godz. 17:30 do wzięcia udziału w Kosakowskim Disco Graniuorganizowanym w ramach Dni Gminy Kosakowo 2018Kosakowskie Disco Granie to impreza kulturalno-rozrywkowa będąca kontynuacją odbywających się na terenie gminy Kosakowo od 2008 r. – Dni Gminy. Program imprezy obfituje w koncerty czołowych artystów muzyki rozrywkowej. Podobnie, jak w latach ubiegłych, również w tym roku Urodziny Gminy Kosakowo zapowiadają się widowiskowo, a na wszystkich przybyłych czekać będzie moc niezapomnianych atrakcji. Punktem kulminacyjnym będzie występ zespołu Boney M. feat. Sheyla Bonnick cieszącego się ogromną popularnością dzięki swoim ponadczasowym hitom tj. ,,Daddy Cool”, ,,Sunny”, ,,Bahama Mama”, ,,Rasputin”, ,,Brown Girl in the Ring”, ,,Rivers of Babylon” czy ,,Ma Baker”.

Obok występów na scenie, podczas trwania wydarzenia zorganizowana zostanie niezwykła strefa animacji i warsztatów dla dzieci, w której m.in. pokaz wielkich baniek mydlanych, modelowanie balonów, nauka chodzenia na szczudłach, tory przeszkód, zabawy ruchowe, warsztaty teatralne i artystyczne. WSTĘP WOLNY!

Partnerzy: Orlex Invest Twój Deweloper
Patronat medialny: Radio Kaszëbë, Norda FM, Kosakowo TV, Twoja Telewizja Morska, Ziemia Pucka.info, Nadmorski24.pl
Organizatorzy: Gmina Kosakowo, Kosakowskie Centrum Kultury