Harmonogram

I_Kosakowiak_Cup_baner

 

WYNIKI:

GRUPA A GRUPA B
Dębogórze – AP Mosty 0:2
Dębogórze Wybudowanie – Sztorm II Mosty 0:0
Suchy Dwór – Dębogórze 2:3
AP Mosty – Dębogórze Wybudowanie 1:1
Suchy Dwór – Sztorm II Mosty 0:3
Dębogórze – Dębogórze Wybudowanie 0:2
AP Mosty – Suchy Dwór 3:0
Sztorm II Mosty – Dębogórze 2:1
Dębogórze Wybudowanie – Suchy Dwór 3:0 (vo)
Sztorm II Mosty – AP Mosty 3:0
Mistral Pogórze – OSP Kosakowo 7:2
Sztorm I Mosty – Kosakowo 4:0
Kazimierz – Mistral Pogórze 0:2
OSP Kosakowo – Sztorm I Mosty 0:6
Kazimierz – Kosakowo 1:2
Mistral Pogórze – Sztorm I Mosty 1:1
OSP Kosakowo – Kazimierz 0:3
Kosakowo – Mistral Pogórze 0:1
Sztorm I Mosty – Kazimierz 6:1
Kosakowo – OSP Kosakowo 5:1
Tabela grupy A: Tabela grupy B:
1. Sztorm II Mosty: 10 p., 8-1
2. Dębogórze Wybudowanie: 8 p., 6-1
3. AP Mosty: 7 p., 6-4
4. Dębogórze: 3 p., 4-8
​5. Suchy Dwór: 0 p., 2-12
1. Sztorm I Mosty: 10 p., 17-2
2. Mistral Pogórze: 10 p., 11-3
3. Kosakowo: 6 p., 7-7
4. Kazimierz: 3 p., 5-10
5. OSP Kosakowo: 0 p., 3-21
1/2 FINAŁU MECZ o V m.
Sztorm II Mosty – Mistral Pogórze 6:0
Sztorm I Mosty – Dębogórze Wybudowanie 1:0
AP Mosty – Kosakowo 2:2, k. 1:2
MECZ o III m. FINAŁ
Mistral Pogórze – Dębogórze Wybudowanie 0:4
Sztorm II Mosty – Sztorm I Mosty 5:0

Najlepszy strzelec: Błażej Bonk (Mistral Pogórze) – 9 bramek
Najlepszy bramkarz: Tomasz Świątkowski (Dębogórze Wybudowanie)

Galeria z turnieju: fb.com/KlubSztormMosty
Fot. A. Schröder

 

Harmonogram*:

8:45 Rozpoczęcie KOSAKOWIAK CUP

8:48 Dębogórze – AP Mosty

9:06 Dębogórze Wybudowanie – Sztorm II Mosty

9:24 Mistral Pogórze – OSP Kosakowo

9:42 Sztorm Mosty – Kosakowo

10:00 Oficjalne otwarcie KOSAKOWIAK CUP – przywitanie drużyn

10:10 Suchy Dwór – Dębogórze

10:28 AP Mosty – Dębogórze Wybudowanie

10:46 Kazimierz – Mistral Pogórze

11:04 OSP Kosakowo – Sztorm Mosty

11:22 Suchy Dwór – Sztorm II Mosty

11:40 Dębogórze – Dębogórze Wybudowanie

11:58 Kazimierz – Kosakowo

12:16 Mistral Pogórze – Sztorm Mosty

12:34 AP Mosty – Suchy Dwór

12:52 Sztorm II Mosty – Dębogórze

13:15 OSP Kosakowo – Kazimierz

13:33 Kosakowo – Mistral Pogórze

13:51 Dębogórze Wybudowanie – Suchy Dwór

14:09 Sztorm II Mosty – AP Mosty

14:27 Sztorm Mosty – Kazimierz

14: 45 Kosakowo – OSP Kosakowo

15:10 Półfinał 1** A1 – B2

15:30 Półfinał 2** B1 – A2

15:50 Mecz o 5. Miejsce

16:10 Mecz o 3. Miejsce

16:30 Finał

16:55 Dekoracja drużyn oraz zawodników

17:00 Zakończenie KOSAKOWIAK CUP