Harmonogram

Wszystkie wyniki – tutaj

Grupa A

  1. Delfin Rewa
  2. Dębogórze
  3. Dębogórze Wybudowanie
  4. AP Mosty
  5. Kosakowo

Grupa B

  1. Sztorm Mosty
  2. Kazimierz
  3. Suchy Dwór
  4. Mistral Pogórze
  5. HITO SUSHI

 

Harmonogram*:

8:50 Rozpoczęcie II KOSAKOWIAK CUP

 

8:53 Dębogórze – Kosakowo

9:11 Dębogórze Wybudowanie – AP Mosty

9:31 Kazimierz – HITO SUSHI

9:47 Suchy Dwór – Mistral Pogórze

10:00 Oficjalne otwarcie II KOSAKOWIAK CUP – przywitanie drużyn

10:10 Delfin Rewa – Dębogórze

10:28 Kosakowo – Dębogórze Wybudowanie

10:46 Sztorm Mosty – Kazimierz

11:04 HITO SUSHI – Suchy Dwór

11:22 Delfin Rewa – AP Mosty

11:40 Dębogórze – Dębogórze Wybudowanie

11:58 Sztorm Mosty – Mistral Pogórze

12:16 Kazimierz – Suchy Dwór

12:34 Kosakowo – Delfin Rewa

12:52 AP Mosty – Dębogórze

13:15 HITO SUSHI – Sztorm Mosty

13:33 Mistral Pogórze – Kazimierz

13:51 Dębogórze Wybudowanie – Delfin Rewa

14:09 AP Mosty – Kosakowo

14:27 Suchy Dwór – Sztorm Mosty

14: 45 Mistral Pogórze – HITO SUSHI

15:10 Półfinał 1** A1 – B2

15:30 Półfinał 2** B1 – A2

15:50 Mecz o 5. Miejsce

16:10 Mecz o 3. Miejsce

16:30 Finał

16:55 Dekoracja drużyn oraz zawodników

17:00 Zakończenie KOSAKOWIAK CUP

 

*- może ulec zmianie (godziny orientacyjnie)

**- kolejność półfinałów może ulec zmianie

 

Harmonogram*:

8:50 Rozpoczęcie II KOSAKOWIAK CUP

8:53 2A – 5A

9:11 3A – 4A

9:31 2B – 5B

9:47 3B – 4B

10:00 Oficjalne otwarcie II KOSAKOWIAK CUP – przywitanie drużyn

10:10 1A – 2A

10:28 5A – 3A

10:46 1B – 2B

11:04 5B – 3B

11:22 1A – 4A

11:40 2A – 3A

11:58 1B – 4B

12:16 2B – 3B

12:34 5A – 1A

12:52 4A – 2A

13:15 5B – 1B

13:33 4B – 2B

13:51 3A – 1A

14:09 4A – 5A

14:27 3B – 1B

14: 45 4B – 5B

15:10 Półfinał 1** A1 – B2

15:30 Półfinał 2** B1 – A2

15:50 Mecz o 5. Miejsce

16:10 Mecz o 3. Miejsce

16:30 Finał

16:55 Dekoracja drużyn oraz zawodników

17:00 Zakończenie KOSAKOWIAK CUP

 

*- może ulec zmianie (godziny orientacyjnie)

**- kolejność półfinałów może ulec zmianie